Drobečková navigace

Úvodní stránka > Školákům a mládeži > Hry

Hry

Chcete se dozvědět něco nového? Hledáte zábavu na internetu? Potřebujete s něčím pomoct? Chcete si zahrát nové hry? Máme pro Vás několik tipů...

Hry, hádanky, omalovánky, pexeso, puzzle, křížovky aj. najdete na www.kamaradske-hry.cz

 

Brumík pro malé objevitele Vás provede zemí lahodných chutí, můžete s ním hrát hry či hádat hádanky.

 

Na velmi rozverných stránkách Paula - veselá farma najdete vystřihovánky, hry, cedulky na dveře, rozvrhy hodin, ale třeba i jednoduché recepty.

 

Hravé učení je web pro batolata, předškoláky a jejich rodiče, který zábavnou formou učí nejmenší děti novým dovednostem a dokáže je také pobavit.

 

Soutěže, hry , kvízy a spoustu jiných odkazů najdete na stránkách KidsLAND.

 

www.alik.cz jsou veselé stránky pro všechny kluky a holčičky. Je tam spoustu her, hádanek a soutěží, ale také různé rady a nápady pro volný čas i do školy. Můžete si tam také povídat s ostatními kamarády.

 

Nechce se Vám zrovna číst? Jste unavení a chcete chviličku v klidu odpočívat? Můžete si pustit Pohádkové rádio a přitom si v klidu hrát nebo jen tak poslouchat. V tomto rádiu totiž vysílají pohádky neustále:-).

 

Máte rádi pohádky od Walta Disney? Na stránkách www.disney.estranky.cz najdete spoustu jeho kreslených pohádek, písničky ze seriálů, komiksy aj. O spoustu zábavy se postará třeba Strýček Skrblík, Gumídci, Medvídek Pů, Rychlá rota nebo Malá mořská víla.

 

Pokud máš rád Puzzle, tak spoustu veselých obrázků a fotek ke skládání najdeš právě na těchto stránkách. Můžeš si vybrat, jaký obrázek se Ti líbí: třeba postavičky z pohádky, zvířátka, auta, letadla, vlaky, vesmírné objekty nebo spoustu jiných.

 

V městečku Kostíkov mohou děti společně s Kostíky zažít spoustu zábavy.

 

Na www.budpripraven.cz Tě skauti naučí, jak být připraven v různých těžkých situacích, které Tě mohou v životě potkat. Třeba jak poskytnout první pomoc nebo co dělat, když se někde ztratíš. Pokud máš nějaký problém, najdeš tu také rady, na koho se obrátit s prosbou o pomoc.

 

www.martanci.cz Vás zavedou do světa veselých mimozemšťanů, kde najdete spoustu zábavy, jako třeba: hry, soutěže, vtipy, omalovánky a jiné.

 

www.odhaleni.cz jsou stránky, kde najdete webové kamery, které se dívají přímo do pavilonu goril v Zoo Praha. Může tak kdykoliv vidět, co právě dělají opičky Moja, Tatu a také jejich rodina. Kromě toho zde najdete také Pohádky o Mojánkovi.

 

www.kinderpingui.cz jsou stránky, které Vám přinesou spoustu zábavných her s tučňákem Pingui.

 

Internetová školička www.pripravy.estranky.cz je plná zábavy! Formou hry se tady naučíte spoustu nových věcí nebo si zopakujete, co už znáte ze školy. Ale pozor, některé hry fungují pouze v internetovém prohlížeči Internet Explorer (nefunguje v Mozilla Fierefox).

 

www.iabc.cz je internetová verze časopisu ABC. Stránky jsou vhodné pro starší děti, které zde najdou spoustu zajímavostí ze světa vědy a techniky, ale také hry, soutěže, komiksy a další.

 

Na stránkách www.kindersurprise.cz Vám bude průvodcem ve světě překvapení vajíčko Kinder. Najdete zde hry, tapety, šetřiče a pohlednice.

 

Na stránkách www.jablko.cz najdete pohádky, rady na výrobky a dárky, které můžete udělat sami nebo s pomocí někoho staršího, hádanky a další zajímavosti.

 

www.nesquik.info/cz Vám prostřednictvím zajíce Nesquicka přináší další zábavné hry pro volné chvíle.

 

Hry

Tetris

Svetris

Solitaire

Piškvorky

Nesquick

Skateboard

Gordon Cup

Chytání vajec

Sudoku

Pexeso

 

 

Menu

Kontakt

Obec Lhota
Lhota 265
763 02 Zlín 4

podatelna@lhota-zlin.cz

Starostka:
Mgr. Miroslava Sanytráková

Telefon:
+420 577 991 002
+420 724 179 499

 

Tísňová telefonní čísla

Policie ČR                                   158

Rychlá záchranná služba         155

Hasiči                                           150

Integrovaný záchr.  systém       112

Pranostika

O svaté Barboře ležívá sníh na dvoře

Na Štědrý večer hvězdičky, ponesou vajíčka slepičky

19. 12. Ester

Zítra: Dagmar

Návštěvnost stránek

262274
lhota_footer.jpg