Lhota Zlínský kraj

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Školákům a mládeži > Hry

Hry

Chcete se dozvědět něco nového? Hledáte zábavu na internetu? Potřebujete s něčím pomoct? Chcete si zahrát nové hry? Máme pro Vás několik tipů...

Hry, hádanky, omalovánky, pexeso, puzzle, křížovky aj. najdete na www.kamaradske-hry.cz

 

Brumík pro malé objevitele Vás provede zemí lahodných chutí, můžete s ním hrát hry či hádat hádanky.

 

Na velmi rozverných stránkách Paula - veselá farma najdete vystřihovánky, hry, cedulky na dveře, rozvrhy hodin, ale třeba i jednoduché recepty.

 

Hravé učení je web pro batolata, předškoláky a jejich rodiče, který zábavnou formou učí nejmenší děti novým dovednostem a dokáže je také pobavit.

 

Soutěže, hry , kvízy a spoustu jiných odkazů najdete na stránkách KidsLAND.

 

www.alik.cz jsou veselé stránky pro všechny kluky a holčičky. Je tam spoustu her, hádanek a soutěží, ale také různé rady a nápady pro volný čas i do školy. Můžete si tam také povídat s ostatními kamarády.

 

Nechce se Vám zrovna číst? Jste unavení a chcete chviličku v klidu odpočívat? Můžete si pustit Pohádkové rádio a přitom si v klidu hrát nebo jen tak poslouchat. V tomto rádiu totiž vysílají pohádky neustále:-).

 

Máte rádi pohádky od Walta Disney? Na stránkách www.disney.estranky.cz najdete spoustu jeho kreslených pohádek, písničky ze seriálů, komiksy aj. O spoustu zábavy se postará třeba Strýček Skrblík, Gumídci, Medvídek Pů, Rychlá rota nebo Malá mořská víla.

 

Pokud máš rád Puzzle, tak spoustu veselých obrázků a fotek ke skládání najdeš právě na těchto stránkách. Můžeš si vybrat, jaký obrázek se Ti líbí: třeba postavičky z pohádky, zvířátka, auta, letadla, vlaky, vesmírné objekty nebo spoustu jiných.

 

V městečku Kostíkov mohou děti společně s Kostíky zažít spoustu zábavy.

 

Na www.budpripraven.cz Tě skauti naučí, jak být připraven v různých těžkých situacích, které Tě mohou v životě potkat. Třeba jak poskytnout první pomoc nebo co dělat, když se někde ztratíš. Pokud máš nějaký problém, najdeš tu také rady, na koho se obrátit s prosbou o pomoc.

 

www.martanci.cz Vás zavedou do světa veselých mimozemšťanů, kde najdete spoustu zábavy, jako třeba: hry, soutěže, vtipy, omalovánky a jiné.

 

www.odhaleni.cz jsou stránky, kde najdete webové kamery, které se dívají přímo do pavilonu goril v Zoo Praha. Může tak kdykoliv vidět, co právě dělají opičky Moja, Tatu a také jejich rodina. Kromě toho zde najdete také Pohádky o Mojánkovi.

 

www.kinderpingui.cz jsou stránky, které Vám přinesou spoustu zábavných her s tučňákem Pingui.

 

Internetová školička www.pripravy.estranky.cz je plná zábavy! Formou hry se tady naučíte spoustu nových věcí nebo si zopakujete, co už znáte ze školy. Ale pozor, některé hry fungují pouze v internetovém prohlížeči Internet Explorer (nefunguje v Mozilla Fierefox).

 

www.iabc.cz je internetová verze časopisu ABC. Stránky jsou vhodné pro starší děti, které zde najdou spoustu zajímavostí ze světa vědy a techniky, ale také hry, soutěže, komiksy a další.

 

Na stránkách www.kindersurprise.cz Vám bude průvodcem ve světě překvapení vajíčko Kinder. Najdete zde hry, tapety, šetřiče a pohlednice.

 

Na stránkách www.jablko.cz najdete pohádky, rady na výrobky a dárky, které můžete udělat sami nebo s pomocí někoho staršího, hádanky a další zajímavosti.

 

www.nesquik.info/cz Vám prostřednictvím zajíce Nesquicka přináší další zábavné hry pro volné chvíle.

 

Hry

Tetris

Svetris

Solitaire

Piškvorky

Nesquick

Skateboard

Gordon Cup

Chytání vajec

Sudoku

Pexeso